Zafer Mahallesi Adayı Öztürk, TVDen’e Katıldı

Zafer Mahallesi Muhtar Adayı olan Ömür Öztürk, TVDen’de yayınlanan “Mahallenin Muhtarları” programına katıldı. Soruları cevaplayan Öztürk, yapmayı planladığı çalışmaları ve seçim sürecini vatandaşlar paylaştı. Zafer Mahallesi Muhtar Adayı Ömür Öztürk’ün konuşmasından satır başları, “Yıllardan beri Zafer Mahallesi’nde ikamet ettiğimiz için buradaki sorunları çok iyi biliyoruz. Yaşayan insanları da tanıyoruz ve onların ne gibi beklentileri olduğunu..

Zafer Mahallesi Adayı Öztürk, TVDen’e Katıldı
Tarih : Okunma : 441 views Yorum Yap

Zafer Mahallesi Muhtar Adayı olan Ömür Öztürk, TVDen’de yayınlanan “Mahallenin Muhtarları” programına katıldı. Soruları cevaplayan Öztürk, yapmayı planladığı çalışmaları ve seçim sürecini vatandaşlar paylaştı.

Zafer Mahallesi Muhtar Adayı Ömür Öztürk’ün konuşmasından satır başları, “Yıllardan beri Zafer Mahallesi’nde ikamet ettiğimiz için buradaki sorunları çok iyi biliyoruz. Yaşayan insanları da tanıyoruz ve onların ne gibi beklentileri olduğunu çok iyi biliyorum.

Altyapı ile pek bir sorunumuz yok. Sadece yol yapımıyla ilgili küçük sorunlarımız var. Onları çözmek istiyoruz. Onun dışında mahallelinin isteklerine bağlı olarak çalışmayı planlıyoruz. Benim önceliğim çocuklar, onlara nasıl yardımcı olabilirim, bunun derdindeyim. Engellilerle ilgili çalışmalarımız olacak.

Belediyemizin yardıma muhtaç insanlarımıza yiyecek ve giyecek ihtiyacını sağlıyorlar. Ben bunu daha hızlı şekilde yapmayı planlıyorum. Tüm sorunları kendim çözerek, belediyeye bağlı çalışma planım var.

Her gittiğimiz eve boş gitmek istemediğimiz için onlara paralı olan poşetleri hediye ediyoruz. Kesinlikle seçmenim olması önemli değil, ben elimden geleni yapmaya çalışan bir muhtar adayıyım.

Yaşlı kesim biraz daha fazla olan bir mahalleyiz. Planlarım içerisinde onlar için güzel çalışmalar yapmak istiyorum. Yapamayacağım hiçbir şey yok benim, yeterki mahalleli benden istesin.

Mevcut muhtarın yaşlı olması, sağlık sorunlarının olması, benimde 9 yıldır aynı yerde esnaf olmam biraz daha pozitif yaklaşıma sebep oluyor.

Gece gündüz koşturabilecek potansiyeldeyim. Tanınmış insan olmamız, ulaşılır olmamızı sağlıyor. Bu yüzden bizi seçmeliler diye düşünüyorum. Gençlerinde önünü açmak için bu gibi muhtar adaylıklarına halkın daha dikkatli olması gerekiyor. Çünkü yaşlılardan daha iyi ve güzel çalışmalar yapabildiğimizi gösterme imkanı sunuyor. Son olarak ise Zafer Mahallesi seçmenlerime çok selam ediyorum. Canı gönülden seviyorum. Bana destek olan dostlarıma ve çevreme layık olacağım. “