Yeni Zelanda’ya Saygı

31 Mart Yerel seçimleri için çalışmalarına devam eden siyasiler, Yeni Zelanda’da cuma namazı vakti yaşanan hain terör saldırısı sebebiyle bir günlük tüm programlarını iptal etti. Akşam yapılan kahve toplantılarını iptal eden siyasi partiler, sadece seçim koordinasyon merkezlerinde toplandılar. Herhangi bir toplantı, miting ve konuşmanın olmadığı Cuma akşamında İncirliova, Müslümanlığa karşı yapılan hain saldırı sebebi ile..

Yeni Zelanda’ya Saygı
Tarih : Okunma : 126 views Yorum Yap

31 Mart Yerel seçimleri için çalışmalarına devam eden siyasiler, Yeni Zelanda’da cuma namazı vakti yaşanan hain terör saldırısı sebebiyle bir günlük tüm programlarını iptal etti. Akşam yapılan kahve toplantılarını iptal eden siyasi partiler, sadece seçim koordinasyon merkezlerinde toplandılar.

Herhangi bir toplantı, miting ve konuşmanın olmadığı Cuma akşamında İncirliova, Müslümanlığa karşı yapılan hain saldırı sebebi ile bir günü programsız geçirmiş oldular.

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener, Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şerif Temel toplantılarla ilgili iptal kararlarını ve kınama mesajlarını sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Bu akşamdan itibaren tüm siyasi partilerin seçim çalışmaları, kahve toplantılarıyla devam edecek.