Sınırteke, Kale’yi Bağrına Bastı

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti ve MHP’li yöneticilerle birlikte Sınırteke’deydi. Mahalle toplantılarına devam eden Başkan Kale, Sınırteke Mahallesi’nde yoğun ilgi ile karşılandı. Kendi doğduğu mahallede büyük destek gören Kale, tüm mahalle sakinlerine teşekkür etti. İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan..

Sınırteke, Kale’yi Bağrına Bastı
Tarih : Okunma : 209 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti ve MHP’li yöneticilerle birlikte Sınırteke’deydi. Mahalle toplantılarına devam eden Başkan Kale, Sınırteke Mahallesi’nde yoğun ilgi ile karşılandı. Kendi doğduğu mahallede büyük destek gören Kale, tüm mahalle sakinlerine teşekkür etti.

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale’ye özellikle Sınırteke Mahallesi’ndeki bayanlar bağrına bastı. Bayanların ağırlıklı olduğu toplantıda konuşan Kale “Yeni yasa ve düzenlemelere rağmen elimizden gelenin en iyisini ve en kalitelisini yapıp, sizlere sunmak için çalıştık.” dedi.