Savaş, oyunu kullandı

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, oyunu Efeler’de Sosyal Bilimler Lisesi’nde kullandı. Sonucun hayırlara vesile olmasını diledi. Cumhur İttifakı’nın adayı Savaş, oy kullanmaya eşi Nilay Savaş’la birlikte geldi. Sosyal Bilimler Lisesi 2185 numaralı sandıkta oy kullanan Savaş ve eşi, sonucun hayırlara vesile olmasını diledi. Oy kullanma işleminin ardından açıklama yapan..

Savaş, oyunu kullandı
Tarih : Okunma : 72 views Yorum Yap

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, oyunu Efeler’de Sosyal Bilimler Lisesi’nde kullandı. Sonucun hayırlara vesile olmasını diledi.

Cumhur İttifakı’nın adayı Savaş, oy kullanmaya eşi Nilay Savaş’la birlikte geldi. Sosyal Bilimler Lisesi 2185 numaralı sandıkta oy kullanan Savaş ve eşi, sonucun hayırlara vesile olmasını diledi. Oy kullanma işleminin ardından açıklama yapan Savaş, ” Cumhur İttifakı’nın Aydın Büyükşehir Belediye başkan Adayı olarak 17 ilçe ve büyükşehirde güzel bir kampanya dönemi yaşadık. Tercihin hayırlı uğurlu omasını diliyorum. Çalışmalarımız şölen havasında geçti. Kabul gördü, neticesinin de güzel olacağına inanıyorum. Aydın olarak Nisan ayı itibari ile yeni bir dönem başlayacak. Hizmet dönemi başlayacak.” dedi. Aydın Denge