Şahin: “4. kez destek veren mahallemize teşekkürler.”

Osmanbükü’nün mevcut Muhtarı Ali Şahin, girdiği 4. seçimden de zaferle ayrıldı. Dört Muhtar Adayı’nın yarıştığı Osmanbükü Mahallesi’nde mevcut Muhtar rahat kazandı. Osmanbükü Mahalle Muhtarı Ali Şahin yaptığı açıklamada, ” 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’ne benimle beraber 4 Muhtar Adayı’mız yarıştı. Seçimlerde mahalledeki seçmenlerimizin tercihi ile Yine, Yeniden 4. dönem için icazet aldık. Mahallemizde seçime katılan..

Şahin: “4. kez destek veren mahallemize teşekkürler.”
Tarih : Okunma : 443 views Yorum Yap

Osmanbükü’nün mevcut Muhtarı Ali Şahin, girdiği 4. seçimden de zaferle ayrıldı. Dört Muhtar Adayı’nın yarıştığı Osmanbükü Mahallesi’nde mevcut Muhtar rahat kazandı.

Osmanbükü Mahalle Muhtarı Ali Şahin yaptığı açıklamada, ” 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’ne benimle beraber 4 Muhtar Adayı’mız yarıştı. Seçimlerde mahalledeki seçmenlerimizin tercihi ile Yine, Yeniden 4. dönem için icazet aldık. Mahallemizde seçime katılan tüm Muhtar adaylarımızla birlik, beraberlik ve saygı çerçevesinde bir seçim geçirdik. Bize oy vererek destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Ben ve yeni idare heyeti arkadaşlarım bize oy veren veya vermeyen tüm mahalle halkımızın emrindeyiz.” dedi.