MHP’li Gönülaçar: “Parti değiştirmeyeceğim”

Yerel seçimlerin ardından, Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda ihtisas komisyonlarına CHP’den 3, AK Parti’den 2, MHP ve İYİ Parti’den 1’er üye seçilmesine karar verildi. Ancak MHP’nin Aydın Büyükşehir ve İncirliova Belediye Meclisleri Üyesi Hüdai Gönülaçar, Tarım Komisyonu’na CHP’den seçildi. Bu durum ise Gönülaçar’ın partisi MHP’den istifa edip CHP’ye geçtiği algısına yol açtı…

MHP’li Gönülaçar: “Parti değiştirmeyeceğim”
Tarih : Okunma : 532 views Yorum Yap

Yerel seçimlerin ardından, Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda ihtisas komisyonlarına CHP’den 3, AK Parti’den 2, MHP ve İYİ Parti’den 1’er üye seçilmesine karar verildi. Ancak MHP’nin Aydın Büyükşehir ve İncirliova Belediye Meclisleri Üyesi Hüdai Gönülaçar, Tarım Komisyonu’na CHP’den seçildi. Bu durum ise Gönülaçar’ın partisi MHP’den istifa edip CHP’ye geçtiği algısına yol açtı.

“MHP’DE KALACAĞIM”

Parti değiştirme gibi bir niyetinin olmadığını belirten Gönülaçar, “Dostum Erbeyli Mahallesi muhtarı bana, ‘Başkan yardımcıları ile benim aram iyi, bizlere daha iyi hizmet etmen için senin adını Tarım Komisyonu’na yazdıracağım’ dedi. Ben de kabul ettim. Komisyon seçiminin yapıldığı sırada, ismimin CHP’den okunması, yanlış anlaşılmaya neden oldu. Benim, kesinlikle parti değiştirme gibi bir düşüncem yok. Partim olan MHP’den vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğim” diye konuştu.