Kaya, Karabağ ve Arzular’ı Ziyaret Etti

Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya, İyi Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve Meclis Üyesi Adayları kahve toplantılarının devamında Karabağ ve Arzular’ı ziyaret etti. Oldukça kalabalığın karşıladığı Kaya’yı özellikle Karabağ Mahallesi bağrına bastı. Halkın sorunlarını ve dertlerini dinleyen Kaya, ardından söz alarak “İncirliova sevgiyle, mutlulukla yönetilecek…

Kaya, Karabağ ve Arzular’ı Ziyaret Etti
Tarih : Okunma : 144 views Yorum Yap

Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya, İyi Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve Meclis Üyesi Adayları kahve toplantılarının devamında Karabağ ve Arzular’ı ziyaret etti. Oldukça kalabalığın karşıladığı Kaya’yı özellikle Karabağ Mahallesi bağrına bastı.

Halkın sorunlarını ve dertlerini dinleyen Kaya, ardından söz alarak “İncirliova sevgiyle, mutlulukla yönetilecek. Derdi olan tek bir vatandaşımız kalmayana dek çalışacağız. Köyümüzün yolları, hastaların ihtiyaçları en hızlı şekilde çözülecek. Büyükşehirle ortak iş yapabilen potansiyelimizi en iyi şekilde kullanacağız. Ben sizin evladınızım, kardeşinizim söz veriyorum yapacağız.

Sizden bir ricam var. Partiniz ne olursa olsun, AK Partili, MHP, DSP’li hepinizin oyunu istiyorum.” dedi.