Kaya İlçe Teşkilatı’nda Partililerle Buluştu

İyi Parti İncirliova Belediye Başkanı olarak adı açıklandıktan sonra ilk olarak partililerle buluşan Aytekin Kaya’ya yoğun ilgi vardı. İyi Parti İncirliova İlçe Teşkilatı’nda Kaya ile gerçekleştirilen ilk toplantıda tüm parti görevlileri hazır bulunurken, vatandaşlarında ilgisi oldukça yoğundu. İyi Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak yaptığı konuşmada “Başvuru işlemlerini son güne bırakmadan, Perşembe yada Cuma günü..

Kaya İlçe Teşkilatı’nda Partililerle Buluştu
Tarih : Okunma : 458 views Yorum Yap

İyi Parti İncirliova Belediye Başkanı olarak adı açıklandıktan sonra ilk olarak partililerle buluşan Aytekin Kaya’ya yoğun ilgi vardı. İyi Parti İncirliova İlçe Teşkilatı’nda Kaya ile gerçekleştirilen ilk toplantıda tüm parti görevlileri hazır bulunurken, vatandaşlarında ilgisi oldukça yoğundu.

İyi Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak yaptığı konuşmada “Başvuru işlemlerini son güne bırakmadan, Perşembe yada Cuma günü tamamlamış olacağız. 7 Mart’ta İyi Parti Genel Başkanımız ve CHP Genel Başkanımız Aydın’da aday tanıtım toplantısı gerçekleştirecek. Onun akabinde Seçim Koordinasyon Merkezlerimizi açmış olacağız.” dedi.