Kaya, Acarlar’ı Ziyaret Etti

Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya, henüz resmi olmayan sonuçlara göre kazandığı İncirliova yerel seçimlerinin ardından, bugün Acarlar Mahallesi’ni ziyaret etti. Yoğun ilgi ve alakayla karşılanan Kaya için vatandaş, “Halkçı Başkan” tezahüratları yaptı. Kendisini destekleyen seçmenle birlikte Acarlar’a giren Kaya, burada birlik mesajı verdi ve seçim önü yaşanan krizleri unutarak hizmet edeceklerini belirtti…

Kaya, Acarlar’ı Ziyaret Etti
Tarih : Okunma : 855 views Yorum Yap

Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya, henüz resmi olmayan sonuçlara göre kazandığı İncirliova yerel seçimlerinin ardından, bugün Acarlar Mahallesi’ni ziyaret etti. Yoğun ilgi ve alakayla karşılanan Kaya için vatandaş, “Halkçı Başkan” tezahüratları yaptı. Kendisini destekleyen seçmenle birlikte Acarlar’a giren Kaya, burada birlik mesajı verdi ve seçim önü yaşanan krizleri unutarak hizmet edeceklerini belirtti.

Burada bir kahvehaneyi de ziyaret eden Aytekin Kaya ve ekibi, vatandaşla hatıra fotoğrafı çekilde. Acarlar Mahallesi’ne seslenen Kaya, “Çok saygıdeğer Acarlar’lı hemşerilerim. Ben sizlerden biriyim, içinizden biriyim. Ben CHP’de sizlerin sayesinde ilçe oldum. Şimdi de Belediye Başkanı oldum. Allah razı olsun.

Ben mevcut Belediye Başkanı gibi Turist Ömer gibi değil, her gün sizlerin yanında olacağım. Acarlar çivi çakmayan bir Belediye Başkanı değil, Acarlar’ın her gün yanında olacağım.

Bu güzel karşılamanızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Allah’a emanet olun, iyi akşamlar.” dedi.