Kale, Cumhuriyet Mahallesi’ndeydi

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi’ndeydi. Yoğun yağmurun altında bile büyük bir kalabalığın olduğu gözlenen mahalle toplantısına Kale ve ekibi yeni projelerini anlattılar. Yaptığı açıklamada, ” Cumhuriyet Mahallesi Açık Hava Toplantımız havanın yağışlı olmasına rağmen yüzlerce vatandaşımızın katılımlarıyla gerçekleşti. Yalan, iftira, hakaret..

Kale, Cumhuriyet Mahallesi’ndeydi
Tarih : Okunma : 164 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi’ndeydi. Yoğun yağmurun altında bile büyük bir kalabalığın olduğu gözlenen mahalle toplantısına Kale ve ekibi yeni projelerini anlattılar.

Yaptığı açıklamada, ” Cumhuriyet Mahallesi Açık Hava Toplantımız havanın yağışlı olmasına rağmen yüzlerce vatandaşımızın katılımlarıyla gerçekleşti. Yalan, iftira, hakaret siyaseti güderek bir şeyler yapmaya çalışan zavallılara en güzel cevabı halkımız meydanlarda bugün bir kere daha verdi. Toplantımıza, katılan bizleri destekleyen tüm vatandaşlarımıza ve Cumhur İttifakı Gönüldaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. ” dedi.