İyi Parti’ye İkinci Aday

9 Şubat 2020 tarihinde kongreye gidecek olan İncirliova İyi Parti teşkilatında adaylar belli olmaya başladı. İlk olarak adaylığını açıklayan mevcut Başkan Ahmet Alak’tan sonra ikinci isim ise eski Gençlik Kolları Başkanı Tolga Mert oldu. 15 Mayıs 2019 yılında bilinmeyen bir nedenden ötürü İncirliova İyi Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevinden istifa eden Mert, ilçe başkanlığı görevine..

İyi Parti’ye İkinci Aday
Tarih : Okunma : 398 views Yorum Yap

9 Şubat 2020 tarihinde kongreye gidecek olan İncirliova İyi Parti teşkilatında adaylar belli olmaya başladı. İlk olarak adaylığını açıklayan mevcut Başkan Ahmet Alak’tan sonra ikinci isim ise eski Gençlik Kolları Başkanı Tolga Mert oldu. 15 Mayıs 2019 yılında bilinmeyen bir nedenden ötürü İncirliova İyi Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevinden istifa eden Mert, ilçe başkanlığı görevine aday olduğunu sosyal medya üzerinden duyurdu.

Mevcut başkan Ahmet Alak’ın ardından adaylığını açıklayan Tolga Mert’le birlikte iki ismin adaylığı netleşirken, yakın tarihte farklı ve renkli isimlerinde adaylığını açıklayabileceği halk tarafında dillendiriliyor.