İyi Parti’de Yalçın Sarı Sesleri

31 Mart Yerel seçimleri için aday sıkıntısı yaşayan İyi Parti’nin görüşmeleri devam ediyor. İsmail Kule’nin İlçe Seçim Kurulu’na dilekçe vererek adaylıktan istifa etmesi sonrası bazı isimlerde yoğunlaşan İyi Parti’nin en güçlü adayının İncirliova’da önceden Esnaf ve Sanaatkarla Odası Sekreterliği ve İncirliova Belediye Başkan Yardımcılığı yapan Yalçın Sarının adı geçiyor. Haber kaynağımıza gelen bilgilere göre, Yusuf..

İyi Parti’de Yalçın Sarı Sesleri
Tarih : Okunma : 631 views Yorum Yap

31 Mart Yerel seçimleri için aday sıkıntısı yaşayan İyi Parti’nin görüşmeleri devam ediyor. İsmail Kule’nin İlçe Seçim Kurulu’na dilekçe vererek adaylıktan istifa etmesi sonrası bazı isimlerde yoğunlaşan İyi Parti’nin en güçlü adayının İncirliova’da önceden Esnaf ve Sanaatkarla Odası Sekreterliği ve İncirliova Belediye Başkan Yardımcılığı yapan Yalçın Sarının adı geçiyor.

Haber kaynağımıza gelen bilgilere göre, Yusuf Cantürk, Aytekin Kaya, Halil İbrahim Aktemur gibi isimler geçsede bazı olumsuzluklar sebebi ile Yalçın Sarı’nın isminin ön plana çıktığı söyleniyor.

2 Mart’a kadar adaylarını belirleyeceklerini belirten İyi Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı’nın konuyla yakından ilgilendiği gelen bilgiler arasında. İyi Parti içinden gelen bilgilere göre süpriz gelişmeler yaşanabilir.