İncirliova’da Afet ve Acil Durum Tatbikatı

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından planlanan ve her ilçede yapılmaya başlanan, afet tatbikatı bugün İncirliova’da yapıldı. İlçede gerçekleşen “Türkiye Afet Müdahale Planı-Aydın Saha Tatbikatı” etkinliğine İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yetkilileri, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü ve İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale katıldı. Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger,..

İncirliova’da Afet ve Acil Durum Tatbikatı
Tarih : Okunma : 56 views Yorum Yap

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından planlanan ve her ilçede yapılmaya başlanan, afet tatbikatı bugün İncirliova’da yapıldı. İlçede gerçekleşen “Türkiye Afet Müdahale Planı-Aydın Saha Tatbikatı” etkinliğine İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yetkilileri, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü ve İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale katıldı.
Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü’nün de iştirak ettiği etkinlikte olabilecek bir afet karşısında Başkan Kale “İncirliova Belediyesi olarak her zaman göreve hazırız.” açıklamasında bulundu.