CHP ve İyi Parti’li Önemli İsimlerden DSP’ye Destek!

31 Mart Yerel seçimlerinin belki de en hareketli ve heyecanlı ilçelerinden bir tanesi tartışmasız İncirliova’dır. Gün geçmiyor ki farklılıklar, beklenmedik hareketler olmasın. Bugün ise CHP’li ve İyi Parti’li önemli isimlerin yaptıkları son hareket İncirliova’ya damgasını vurdu. İyi Parti İncirliova Kurucu İlçe Başkanı olan Mustafa Ali Ayrancı ve CHP İncirliova İlçe Başkanlığı yapan, sonrasında CHP İncirliova..

CHP ve İyi Parti’li Önemli İsimlerden DSP’ye Destek!
Tarih : Okunma : 774 views 1 Yorum

31 Mart Yerel seçimlerinin belki de en hareketli ve heyecanlı ilçelerinden bir tanesi tartışmasız İncirliova’dır. Gün geçmiyor ki farklılıklar, beklenmedik hareketler olmasın. Bugün ise CHP’li ve İyi Parti’li önemli isimlerin yaptıkları son hareket İncirliova’ya damgasını vurdu.

İyi Parti İncirliova Kurucu İlçe Başkanı olan Mustafa Ali Ayrancı ve CHP İncirliova İlçe Başkanlığı yapan, sonrasında CHP İncirliova Belediye Başkan Aday Adayı olan Osman Gökmen, DSP’ye destek vermeye başladı. Seçim çalışmaları süresinde oluşan bazı anlaşmazlıklar sebebi böyle bir karar aldıkları dillendiriliyor.

Ayhan Yener ve Mustafa Ali Ayrancı

Mustafa Ali Ayrancı gün içerisinde DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener’e destek olmak amacıyla, seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti. CHP’li Osman Gökmen ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımların ardından Yener’in açık hava toplantısı yaptığı mahallede kendisine destek verdi.

Halk arasında gezen “Neden böyle oluyor?” sorusuna cevap arayan vatandaşların bazıları İyi Parti’nin kurucu başkanı olan Mustafa Ali Ayrancı’nın, İncirliova Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmediği ve bu yüzden ayrıldığı konuşulurken, CHP’li Osman Gökmen için ise, Kaya’nın sol görüşe ihanet ettiği ve İyi Parti’den gelen teklifi kabul etmesine kızdığı ve ikilinin yıldızlarının barışmadığı dillendiriliyor.

Osman Gökmen’in bazı paylaşımları;

Yorumlar 1