CHP Milletvekili Bülbül, İncirliova’da

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’ya destek olmak amacıyla İncirliova’yı ziyaret etti. Vatandaşlarla görüşen ve destek isteyen CHP’li Bülbül, Büyükşehir’de Çerçioğlu, İncirliova’da Aytekin Kaya dedi. İncirliova’daki ziyareti esnasında Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve İyi Parti İlçe Başkanı Ahmet Alak eşlik..

CHP Milletvekili Bülbül, İncirliova’da
Tarih : Okunma : 177 views Yorum Yap

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’ya destek olmak amacıyla İncirliova’yı ziyaret etti. Vatandaşlarla görüşen ve destek isteyen CHP’li Bülbül, Büyükşehir’de Çerçioğlu, İncirliova’da Aytekin Kaya dedi.

İncirliova’daki ziyareti esnasında Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve İyi Parti İlçe Başkanı Ahmet Alak eşlik etti.

Bülbül yaptığı açıklamada “İncirliova’nın, Aydın’ın, Türkiye’nin yeni bir yönetime ihtiyacı olduğu kesin bir hale geldi. Buna İncirliova ile başlayıp, tüm Türkiye’de görmeyi istiyoruz.” dedi.