Celbek Yönetimini Belirledi

AK Parti İlçe Başkanlığı görevine, parti Genel Merkezi tarafından asaleten atanan Hüseyin Celbek, yeni yönetimi ile bir araya geldi. Parti binasında yönetimi ile yaptığı ilk toplantıda Celbek, görev dağılımı gerçekleştirdi.Görev dağılımı sonucunda Metin Korucu Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı, Memduh Üye Teşkilat Başkanı, Hüseyin Çaçamer Seçim İşleri Başkanı, Nefise Akyıl Tanıtım ve Medya Başkanı, Hatice..

Celbek Yönetimini Belirledi
Tarih : Okunma : 333 views Yorum Yap

AK Parti İlçe Başkanlığı görevine, parti Genel Merkezi tarafından asaleten atanan Hüseyin Celbek, yeni yönetimi ile bir araya geldi. Parti binasında yönetimi ile yaptığı ilk toplantıda Celbek, görev dağılımı gerçekleştirdi.
Görev dağılımı sonucunda Metin Korucu Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı, Memduh Üye Teşkilat Başkanı, Hüseyin Çaçamer Seçim İşleri Başkanı, Nefise Akyıl Tanıtım ve Medya Başkanı, Hatice Budak Sosyal Politikalar Başkanı, Nesim Aydın Yerel Yönetimler Başkanı, Nazım Ertuğ Ekonomi İşleri Başkanı, Mehmet Yüzbaşıoğlu Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve Işıl Çepel İlçe Sekreteri oldu. AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Celbek, yönetimde yaptıkları görev dağılımının İncirliova’ya ve partisine hayırlı olmasını diledi.