Başkan Kale, Genç Kürsü Programına Katıldı

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Ak Parti İncirliova Gençlik Kollarının Acarlar Mahallesi’nde yaptıkları “Genç Kürsü” programına katıldı. Programda gençlerin ve Acarlar sakinlerinin sorularını yanıtlayan Başkan Kale, görev süreleri boyunca İncirliova’da yaptıklarını ve bundan sonraki süreçteki planlarını anlattı. İncirliova Belediye Başkanı İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı..

Başkan Kale, Genç Kürsü Programına Katıldı
Tarih : Okunma : 121 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Ak Parti İncirliova Gençlik Kollarının Acarlar Mahallesi’nde yaptıkları “Genç Kürsü” programına katıldı.

Programda gençlerin ve Acarlar sakinlerinin sorularını yanıtlayan Başkan Kale, görev süreleri boyunca İncirliova’da yaptıklarını ve bundan sonraki süreçteki planlarını anlattı. İncirliova Belediye Başkanı
İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale’ye program için Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, MHP İncirliova Belediye Başkanı Hüseyin Sağlam, Ak Parti İncirliova Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Sarıoğlu ve partililer eşlik etti.