Başkan Kale Acarlar’da Ev Ziyaretleri Gerçekleştirdi

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Acarlar Mahallesi’nde ev gezileri gerçekleştirdi. MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek’in eşlik ettiği ziyaretlerde önce Umre yolculuğuna gidecek olan mahallelilerle vedalaşan Kale, sonrasında ev ziyaretlerini gerçekleştirdi. Acarlar Mahallesi’nde vefat eden merhum Yılmaz Atar için yapılan mevlide katılan..

Başkan Kale Acarlar’da Ev Ziyaretleri Gerçekleştirdi
Tarih : Okunma : 207 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Acarlar Mahallesi’nde ev gezileri gerçekleştirdi. MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek’in eşlik ettiği ziyaretlerde önce Umre yolculuğuna gidecek olan mahallelilerle vedalaşan Kale, sonrasında ev ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Acarlar Mahallesi’nde vefat eden merhum Yılmaz Atar için yapılan mevlide katılan Başkan Kale, sırasıyla Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte Kuzu ve Gürbüz Ailelerini ziyaret etti.

Buralarda yapılan projeleri ve yapmayı planladığı projeleri halkla paylaşan Başkan Kale, samimi ev sahipliği için her iki ev sahibine teşekkür etti.