Akman: “Sonbaharda erken seçim olabilir.”

CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve parti yöneticileri bir araya geldi. CHP İlçe Başkanı Hasbi Akman’ın gündeminde ise İstanbul seçimleri ve erken seçim konusu vardı. Parti binasında gerçekleştirilen daraltılmış danışma kurulu toplantısına İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve yönetimi, eski başkanlar ve meclis üyeleri katılım gösterdi. Toplantı da..

Akman: “Sonbaharda erken seçim olabilir.”
Tarih : Okunma : 799 views Yorum Yap

CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve parti yöneticileri bir araya geldi. CHP İlçe Başkanı Hasbi Akman’ın gündeminde ise İstanbul seçimleri ve erken seçim konusu vardı.

Parti binasında gerçekleştirilen daraltılmış danışma kurulu toplantısına İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve yönetimi, eski başkanlar ve meclis üyeleri katılım gösterdi. Toplantı da konuşan İlçe Başkanı Hasbi Akman, “31 Mart’ı atlattık, Allah’a şükür kimseye zarar gelmeden bu süreci tamamladık. 1 dönem emanet bıraktığımız belediyeyi tekrar geri almayı başardık. Şimdi bunun bizde kalması için çok daha fazla çalışmamız gerekiyor.” dedi.

Konuşmasında İstanbul seçimleri ve erken seçim için yorumda bulunan İlçe Başkanı Akman, “İstanbul seçim sonuçları 6 Mayıs’ta net olarak açıklanacak. Bu açıklanacak sonuca göre iptal edilme olursa, sonbaharda erken genel seçim olabilir. Bunun hazırlığına şimdiden başlayacağız.” açıklamasında bulundu.