Zafer Mahallesi’nde Yağmur Rezaleti Bitmiyor!

Zafer Mahallesi’nde her yağmur sonrasındaki mağduriyete çözüm bulunamıyor. Yıllardır her yağmur sonrasında yürünemez sokaklarla boğuşan vatandaş, çareyi el imkanlarıyla çevreyi temizlemekte buluyor. İlçe ve Büyükşehir Belediye’lerinin henüz çözüm bulamadığı bu probleme, mahalle sakini Özgür Yaşar çare olunmasını istedi. Zafer Mahallesi Yetiştiren Caddesi’nde ikamet eden Özgür Yavaş, haber sitemize gönderdiği görsellerle bu sorunun çözülmesini istedi. Yetkilileri..

Zafer Mahallesi’nde Yağmur Rezaleti Bitmiyor!
Tarih : Okunma : 146 views Yorum Yap

Zafer Mahallesi’nde her yağmur sonrasındaki mağduriyete çözüm bulunamıyor. Yıllardır her yağmur sonrasında yürünemez sokaklarla boğuşan vatandaş, çareyi el imkanlarıyla çevreyi temizlemekte buluyor. İlçe ve Büyükşehir Belediye’lerinin henüz çözüm bulamadığı bu probleme, mahalle sakini Özgür Yaşar çare olunmasını istedi.

Zafer Mahallesi Yetiştiren Caddesi’nde ikamet eden Özgür Yavaş, haber sitemize gönderdiği görsellerle bu sorunun çözülmesini istedi. Yetkilileri göreve davet eden Yavaş, bu sorunun bir an önce çözülmesi ve vatandaşın mağdur edilmemesini istediğini belirtti.