Yörüklerden Başkan Kaya’ya Ziyaret

İncirliova Yörükler Derneği Başkanı İzzet Erkaç ve yönetim kurulu, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret etti. Hayırlı olsun ziyareti için Başkan Kaya’nın makamına giden dernek yöneticileri, Başkan Kaya’ya yörüklerin simgelerinden olan sekiz köşe kasket hediye ettiler. Kasketin yanında bir de yağlık hediye eden Yörükler Derneği yöneticileri, Başkan Kaya’nın her zaman yanında olduklarını söylediler. Yörükler Derneği..

Yörüklerden Başkan Kaya’ya Ziyaret
Tarih : Okunma : 211 views Yorum Yap

İncirliova Yörükler Derneği Başkanı İzzet Erkaç ve yönetim kurulu, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret etti. Hayırlı olsun ziyareti için Başkan Kaya’nın makamına giden dernek yöneticileri, Başkan Kaya’ya yörüklerin simgelerinden olan sekiz köşe kasket hediye ettiler. Kasketin yanında bir de yağlık hediye eden Yörükler Derneği yöneticileri, Başkan Kaya’nın her zaman yanında olduklarını söylediler.

Yörükler Derneği Başkanı Erkaç, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’dan Arpadere’ye bir anıt yapılmasını talep etti. Milli mücadelede Yunanlıların Arpadere köyünde 55 vatandaşı eve kapatarak yaktığını belirten Erkaç bunun anısına bir anıt yapılması konusunda ricada bulundu.