Muhtar Göçer, Herkesi Kan Vermeye Çağırdı

Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer, vatandaşları İncirliova Belediyesi ve Kızılay’ın iş birliği ile kurulan kan bağış araçlarına davet etti. Özellikle donör arayan Çelen ailesi için yapılan bu etkinliğe katılarak donör olmak isteyen ve kan bağışı yapmak isteyen vatandaşları Kızılay kan bağış aracına davet etti. Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer yaptığı açıklamada “Salı ve Çarşamba günü..

Muhtar Göçer, Herkesi Kan Vermeye Çağırdı
Tarih : Okunma : 104 views Yorum Yap

Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer, vatandaşları İncirliova Belediyesi ve Kızılay’ın iş birliği ile kurulan kan bağış araçlarına davet etti. Özellikle donör arayan Çelen ailesi için yapılan bu etkinliğe katılarak donör olmak isteyen ve kan bağışı yapmak isteyen vatandaşları Kızılay kan bağış aracına davet etti.

Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer yaptığı açıklamada “Salı ve Çarşamba günü saat 15-24 arasında Cumhuriyet Meydanı’nda kan ve kök hücre bağış kampanyası düzenlenmiştir. Özellikle kök hücre hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmemiz için kampanyaya destek vermemiz gerekiyor.” dedi.