İncirliova’nın Gururu Emel!

İncirliova’lı Emel Urfalıoğlu, 14 yaşına rağmen ilçenin gururu oldu. Kick Boks sporundaki başarıları ile kısa süre içerisinde 19 madalya kazanan Emel, ilçenin adını da ülke genelinde duyurmaya devam ediyor. En son Bartın’da yapılan Türkiye Yıldızlar Kick Boks turnuvasında ikincilik kazanan Emel, 5 yaşında bu spora başladığını belirtti. İncirliova’daki bazı esnafların ve İncirliova Belediyesi’nin sponsorluğunda ülke..

İncirliova’nın Gururu Emel!
Tarih : Okunma : 283 views Yorum Yap

İncirliova’lı Emel Urfalıoğlu, 14 yaşına rağmen ilçenin gururu oldu. Kick Boks sporundaki başarıları ile kısa süre içerisinde 19 madalya kazanan Emel, ilçenin adını da ülke genelinde duyurmaya devam ediyor. En son Bartın’da yapılan Türkiye Yıldızlar Kick Boks turnuvasında ikincilik kazanan Emel, 5 yaşında bu spora başladığını belirtti.

İncirliova’daki bazı esnafların ve İncirliova Belediyesi’nin sponsorluğunda ülke genelinde yapılan tüm turnuvalara katılmaya çalışan Emel Müftüoğlu, 9 yıllık süre içerisinde 19 madalya kazanarak, hem adını hemde İncirliova’nın adını duyurmayı başardı.

Hedefinin çok yüksek olduğunu belirten Emel, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları almak istediğini belirtirken, Türkiye ikinciliği sayesinde bu spora daha çok sarıldığını belirtti. Abisi ve babasının destekleriyle antremanlarını yapan Emel, Kick Boks alanında çok iddialı olduğunu ve kısa sürede bunu herkesin farkedeceğini söyledi.