İncirliova’dan Depremzedelere Destek

Elazığ’daki deprem sonrası depremzedeler için yardım kampanyası başlatıldı. Toplanan yardımların, bir kamyonetle deprem bölgesine gönderileceği belirtildi. AK Parti İncirliova İlçe Başkanlığı üyeleri, Elazığ’da dün akşam meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde evleri yıkılan ve sokakta kalan vatandaşlar için yardım kampanyası başlattı. Kısa sürede başta battaniye olmak üzere yorgan, bebek bezi, kışlık giyecek ve gıda maddesi toplandı. Toplanan yardımlar, bir kamyonetle deprem..

İncirliova’dan Depremzedelere Destek
Tarih : Okunma : 182 views Yorum Yap

Elazığ’daki deprem sonrası depremzedeler için yardım kampanyası başlatıldı. Toplanan yardımların, bir kamyonetle deprem bölgesine gönderileceği belirtildi.

AK Parti İncirliova İlçe Başkanlığı üyeleri, Elazığ’da dün akşam meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde evleri yıkılan ve sokakta kalan vatandaşlar için yardım kampanyası başlattı. Kısa sürede başta battaniye olmak üzere yorgan, bebek bezi, kışlık giyecek ve gıda maddesi toplandı. Toplanan yardımlar, bir kamyonetle deprem bölgesine gönderilecek. AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, “Bu tür zamanlarda birlik ve beraberliğimizi bir kez daha ispatlamış olduk. Bu işin siyaseti olmaz. Allah bu tür felaketlerden ülkemizi korusun. Yaralılara acil şifalar diliyor, hayatını kaybedenlere de rahmet diliyorum. Ülkemizin başı sağ olsun” dedi. Burhan Ceyhan – DHA