İncirliova’da Toplu Açılış Töreni

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin göreve geldiğinden bu yana yaptığı ve tamamlanmak üzere olan çalışmaların açılışını yapmak üzere Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İncirliova’ya geldi. Açılışta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan..

İncirliova’da Toplu Açılış Töreni
Tarih : Okunma : 270 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin göreve geldiğinden bu yana yaptığı ve tamamlanmak üzere olan çalışmaların açılışını yapmak üzere
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İncirliova’ya geldi. Açılışta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, Ak Partili Milletvekilleri ve siyasi partilerin temsilcileri yer aldı.

İncirliova’da yapılan İstiklal Mahallesi Şehit Fethi Sekin Park ve Sosyal Tesisleri (Taziye Evi), Hürriyet Şehit Ömer Halis Demir Park ve Sosyal Tesisleri, Acarlar Yunus Şentürk Parkı, Gerenkova Mahallesi Beşiktaş Şeref Bey Spor ve Sosyal Tesisleri, Gerenkova Ressam Cemil Karababa Çocuk Oyun Parkı, Erbeyli Mahallesi Halı Saha Spor Sosyal Tesisleri’nin açılışları yapıldı. Açılışta konuşan Bakan Selçuk, ” İncirliova’ya ve İncirliova’lıya hayırlı olsun.” dedi.