İncirliova Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi ile vatandaşları yalnız bırakmıyor

Aydın’ın İncirliova İlçe Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi, ihtiyaç sahibi vatandaşları yalnız bırakmıyor. Engelli, yaşlı ve ağır kronik hastalığı bulunan vatandaşlarla yakından ilgilendiklerini kaydeden Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Biz büyük bir..

İncirliova Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi ile vatandaşları yalnız bırakmıyor
Yayınlanma: Güncelleme: 288 views

Aydın’ın İncirliova İlçe Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi, ihtiyaç sahibi vatandaşları yalnız bırakmıyor. Engelli, yaşlı ve ağır kronik hastalığı bulunan vatandaşlarla yakından ilgilendiklerini kaydeden Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Biz büyük bir aileyiz. Ailemize en iyi şekilde hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

İncirliova Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi ile vatandaşları yalnız bırakmıyor

İncirliova Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi, sosyal belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların kendilerini yalnız hissetmemesi için çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürüyor. Her gün sahaya çıkan ekipler belediye hizmetinin ulaşmadığı kimsenin kalmaması için çalışıyor. Ziyarette bir araya geldikleri vatandaşlarla yakından ilgilenen ekipler, Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın selamını iletiyor, talepleri dinliyor. İletilen sorunlar ile taleplerin giderilmesi noktasında belediye nezdinde gerekli girişimlerde bulunan ekipler; engelli, yaşlı ve ağır kronik hastalığı bulunan vatandaşlarla yakından ilgileniyor, ücretsiz hasta servisi, berber ve kuaför hizmetleri de sunuyor.

İncirliova Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi ile vatandaşları yalnız bırakmıyor

“AİLE OLMAK BUNU GEREKTİRİR”

İncirliova olarak büyük bir aile olduklarını kaydeden Belediye Başkanı Aytekin Kaya, aileye hizmet etmek için var güçleriyle çalıştıklarını ifade ederek, şöyle dedi: “Her zaman söylüyorum. Biz İncirliova olarak büyük bir aileyiz. İlçemizde yaşayan 55 bin vatandaşımızın tamamı da bu ailemizin üyesi. Ailemizin hiçbir ferdini de yalnız bırakmamak, ihtiyaç duydukları her konuda yanlarında olmak bizim en büyük görevimiz. Zaten aile olmak da bunu gerektirir. Bu anlayışla Sosyal Hizmetler ekibimiz vatandaşlarımızın daima yanında. Ekibimiz, hane ziyaretlerinde vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinliyor, çözümü için belediyemiz ilgili birimine iletiyor. Engelli, yaşlı ve ağır kronik hastalığı bulunan vatandaşlarımızla yakından ilgileniyoruz, hasta servisi, berber ve kuaför hizmetlerimizle de daima yanlarında oluyoruz” diye konuştu.

İncirliova Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi ile vatandaşları yalnız bırakmıyor

Başkan Kaya, ücretsiz hasta servisi, berber ve kuaför hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşların 02565851224 telefondan 4111 dahili numarasıyla İncirliova Belediyesi Sosyal

Hizmetler Birimi’ne ulaşabileceklerini sözlerine ekledi.

ResimLink - Resim Yükle

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.