Erginer, Belediye Başkan Yardımcılığı’na Atandı!

İncirliova Belediyesi’nde 33 yıldır görev yapan Hülya Erginer, Belediye Başkanı Aykekin Kaya’nın talimatıyla, Belediye Başkan Yardımcılığı’na atandı. İncirliova Belediyesi’nde Emlak ve İstimlak Müdürü olarak görev yapan Erginer, bundan böyle Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlenecek. 33 yıl önce İncirliova Belediyesi’nde göreve başlayan Erginer, sırasıyla şeflik ve müdürlük görevlerini yürüttü. 2017 yılında girdiği müdürlük sınavı sonucunda Emlak..

Erginer, Belediye Başkan Yardımcılığı’na Atandı!
Tarih : Okunma : 1.059 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi’nde 33 yıldır görev yapan Hülya Erginer, Belediye Başkanı Aykekin Kaya’nın talimatıyla, Belediye Başkan Yardımcılığı’na atandı. İncirliova Belediyesi’nde Emlak ve İstimlak Müdürü olarak görev yapan Erginer, bundan böyle Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlenecek.

33 yıl önce İncirliova Belediyesi’nde göreve başlayan Erginer, sırasıyla şeflik ve müdürlük görevlerini yürüttü. 2017 yılında girdiği müdürlük sınavı sonucunda Emlak ve İstimlak birimine müdür olarak atanmıştı. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın talimatıyla da son olarak İncirliova Belediye Başkan Yardımcılığı’na atanmış oldu.

Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Erginer’in, eski birimi olan Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne ise velaketen Selda Gedik getirildi.