Çocuk Oyunları Şenliği Yapıldı

İncirliova’da ilkokul öğrencilerinin kendi hazırladıkları materyallerle yapılan oyun şenliği Atatürk Anıtı’nda gerçekleşti. İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte öğrenciler doyasıya eğlendiler. Öğrenciler birbirleriyle kıyasıya mücadele ederken, büyüklerde tüm oyunları dikkatle takip ettiler. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, ” İncirliova Çocuk Oyunları Şenliğine katılım sağladık. Geleceğimizin teminatı..

Çocuk Oyunları Şenliği Yapıldı
Tarih : Okunma : 197 views Yorum Yap

İncirliova’da ilkokul öğrencilerinin kendi hazırladıkları materyallerle yapılan oyun şenliği Atatürk Anıtı’nda gerçekleşti. İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte öğrenciler doyasıya eğlendiler.

Öğrenciler birbirleriyle kıyasıya mücadele ederken, büyüklerde tüm oyunları dikkatle takip ettiler. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, ” İncirliova Çocuk Oyunları Şenliğine katılım sağladık. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için onların daha temiz bir İncirliova’da yetişmeleri için tüm gücümüzle çalışacağız.” dedi.