Çerçioğlu, İncirliova’nın Mahallelerine Destek Verdi

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla, İncirliova’nın istasyon üstünde kalan mahallelerine (eski köyler) destek geldi. Mahallelerin ihtiyaçlarına göre, hizmet eden Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yetkili birimleri hızlı çalışmalarına devam ediyor. Hamitler Mahallesi’ndeki Atatürk büstünden, İkizdere’deki yol çalışmalarına, Şirindere Mahallesi’ndeki yol çalışması ve yağmur hattı çalışmalarına kadar bir çok alanda aynı anda hizmet verilıyor. İkizdere Mahalle..

Çerçioğlu, İncirliova’nın Mahallelerine Destek Verdi
Tarih : Okunma : 1.011 views 2 Yorum

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla, İncirliova’nın istasyon üstünde kalan mahallelerine (eski köyler) destek geldi. Mahallelerin ihtiyaçlarına göre, hizmet eden Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yetkili birimleri hızlı çalışmalarına devam ediyor.

Hamitler Mahallesi’ndeki Atatürk büstünden, İkizdere’deki yol çalışmalarına, Şirindere Mahallesi’ndeki yol çalışması ve yağmur hattı çalışmalarına kadar bir çok alanda aynı anda hizmet verilıyor.

İkizdere Mahalle Muhtarı Şahin Erol yaptığı açıklamada, “Arazi ve bahçe yollarımızın bakımını yaptık. Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na ve ekibine sonsuz teşekkürler.” dedi. Şirindere Mahalle Muhtarı ise, “Yol çalışması ve yağmur hattı işlemi gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na ve daire amirlerine, mahallem adına çok teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.

Yorumlar 2

  1. mehmet taşdelen diyorki:

    ayrıca incirliovanın cumhuriyet ve istiklal mahalleleri civarında çok sayıda başıboş sokak köpeği var geçende daha akşam vakti bir bayan neredeyse ısırılacaktı bir an önce bşb yetkilileri çare bulmalı

  2. Necati diyorki:

    Osmanbükü mahallesi yıllardır verilen sözlere rağmen belediyeye olan itimatını yitirmeden hala pislik içinde yaşamaya devam ediyor. Yetkililerin söz vermeye alışık ama verdikleri sözleri yerine getirmekte aciz oldukları bir mahalle sakini olarak bu durumu esefle kınıyorum.