Başkan Kaya, Vatandaşlarla Bayramlaştı

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Ramazan Bayramı’nda belediyede gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde vatandaşlarla buluştu. Yoğun ilginin olduğu bayramlaşma törenine belediye personelleri de katılım gösterdi. Personel ve vatandaşların dışında, mahalle muhtarları ve meclis üyeleri Başkan Kaya’yı yalnız bırakmadılar. İlgi ve alaka sebebiyle herkese teşekkürlerini sunan Başkan Kaya, “Belediyemizde gerçekleşen bayramlaşma programına katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederim. Barışım,..

Başkan Kaya, Vatandaşlarla Bayramlaştı
Tarih : Okunma : 175 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Ramazan Bayramı’nda belediyede gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde vatandaşlarla buluştu. Yoğun ilginin olduğu bayramlaşma törenine belediye personelleri de katılım gösterdi. Personel ve vatandaşların dışında, mahalle muhtarları ve meclis üyeleri Başkan Kaya’yı yalnız bırakmadılar.

İlgi ve alaka sebebiyle herkese teşekkürlerini sunan Başkan Kaya, “Belediyemizde gerçekleşen bayramlaşma programına katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederim. Barışım, sevginin ve kardeşliğin yaşadığı nice bayramlar dilerim.” açıklamasında bulundu.