Acarlar İçi Ücretsiz Ulaşım Dönemi

İncirliova Belediyesi’nin aldığı karar sonucu Acarlar Mahallesi’ne, ücretsiz ulaşım imkanı sağlandı. Acarlar Mahallesi içerisinde bir yerden, bir yere giderken belediye tarafından sağlanan araçla ücretsiz olarak ulaşım sağlanacak. Büyükşehir Belediyesi ve İncirliova Belediyesi’nin çalışmaları sonucunda gerçekleştirilen bu proje Acarlar Mahallesi’nde büyük sevinçle karşılandı. Düldüller Yeni Ulaşım Aracı Oldu! Yıllardan bu yana yaz aylarının vazgeçilmez zevklerinden biri..

Acarlar İçi Ücretsiz Ulaşım Dönemi
Tarih : Okunma : 482 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi’nin aldığı karar sonucu Acarlar Mahallesi’ne, ücretsiz ulaşım imkanı sağlandı. Acarlar Mahallesi içerisinde bir yerden, bir yere giderken belediye tarafından sağlanan araçla ücretsiz olarak ulaşım sağlanacak.

Büyükşehir Belediyesi ve İncirliova Belediyesi’nin çalışmaları sonucunda gerçekleştirilen bu proje Acarlar Mahallesi’nde büyük sevinçle karşılandı.

Düldüller Yeni Ulaşım Aracı Oldu!

Yıllardan bu yana yaz aylarının vazgeçilmez zevklerinden biri olan düldüller, artık Acarlar Mahallesi’ne hizmet verecek. Önceki yıllarda Atatürk Anıtı’ndan, Kültürpark’a ulaşım için kullanılan düldüllerin, hala hizmet veriyor olması ilçe genellinde de güzel karşılandı.

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’ya ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür eden Acarlar Mahallesi sakinleri, “Yıllardır İncirliova’da Atatürk Anıtı’ndan, Kültürpark’a ulaşım için kullanılan araçları bizlere temin eden yetkililerden Allah razı olsun.” dediler.