İncirliova’da spor yatırımları hayata geçiyor

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu ve yüklenici firma yetkilileri ile birlikte ilçeye kazandırılacak spor tesislerinin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. Aydın Gençlik ve..

İncirliova’da spor yatırımları hayata geçiyor
Yayınlanma: Güncelleme: 13 views

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu ve yüklenici firma yetkilileri ile birlikte ilçeye kazandırılacak spor tesislerinin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

İncirliova’da spor yatırımları hayata geçiyor

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında imzalanan protokol ile birlikte İncirliova’da yeni spor yatırımları hayata geçirilmeye başlandı. Yakın zamanda ihalesi gerçekleşen Gençlik Merkezi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Bireysel Antrenman Salonu’nun yapılacağı alana giden Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fillikçioğlu ve yüklenici firma yetkilileri ile birlikte alanda incelemelerde bulundu. Ahmet Yaşar Kocabıyık Stadyumu’nun kuzey tarafına inşa edilecek üç büyük tesis ile ilgili yüklenici firma yetkilileri ile de görüşen Kaya, projenin detaylarına dair bilgi aldı.

İncirliova’da spor yatırımları hayata geçiyor

“İNCİRLİOVA’MIZA ÇOK YAKIŞACAK”

İncirliova’da hayata geçirilecek spor yatırımlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Kaya, “İncirliova’ya büyük değer katacağını düşündüğümüz çok önemli bir yatırımı ilçemize kazandırıyoruz. Öncelikle bu yatırımın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen devletimizin tüm ilgili kurum ve kuruluşlarına teşekkür ediyorum. 51 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek Gençlik Merkezi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Bireysel Antrenman Salonu ile birlikte İncirliova’mızın gençlerini daha modern alanlarda sporla buluşturmuş olacağız. 68 milyon TL’lik büyük yatırım ile birlikte İncirliova’mızda sporun, profesyonel anlamda da çok büyük ivme kazanacağını ümit ediyorum. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmasını ve spor ile içi içe yaşamalarını sağlayacak bu tesisler

İncirliova’mıza çok yakışacak. Başlattığımız yol hamlesi ile tüm yollarımız yenileniyor, spor tesislerimizin yapımına başlanıldı. Yeni sosyal donatı alanlarımızı bir bir tamamlıyoruz. Tren kütüphanemiz ve Cumhuriyet Mahallemizdeki Eğitim Atölyesi /Kitap Kafe gibi kültür hizmetlerimizin yapımına devam ediyoruz. Yakın zamanda duyuracağımız projelerimiz ile birlikte İncirliova’mızı büyütmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

ResimLink - Resim Yükle

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.