Yeşillendirme ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

İncirliova Belediyesi yeşillendirme, parke döşeme ve çevre düzenlemesi çalışmalarına devam ediyor. Sınırteke ve Germencik Durağı’nda çalışmalar yapan İncirliova Belediyesi işçileri eksik ve yapılmamış çalışmaları tamamladı. Sınırteke Mahallesi’nde mezarlık önü temizlemesi ve parke taşı çalışmaları İncirliova Belediyesi personelleri tarafından gerçekleştirildi. Germencik Durağı’nda ise yeni ağaç dikim işlemi ile birlikte yeşillendirme çalışmaları yapıldı. Sınırteke Mahallesi’ne ait olan..

Yeşillendirme ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
Tarih : Okunma : 138 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi yeşillendirme, parke döşeme ve çevre düzenlemesi çalışmalarına devam ediyor. Sınırteke ve Germencik Durağı’nda çalışmalar yapan İncirliova Belediyesi işçileri eksik ve yapılmamış çalışmaları tamamladı.

Sınırteke Mahallesi’nde mezarlık önü temizlemesi ve parke taşı çalışmaları İncirliova Belediyesi personelleri tarafından gerçekleştirildi. Germencik Durağı’nda ise yeni ağaç dikim işlemi ile birlikte yeşillendirme çalışmaları yapıldı.

Sınırteke Mahallesi’ne ait olan mezarlığın yıllardır yol problemi bu sayede çözülürken, altyapı eksikleri de giderilmiş oldu.