Yeni Trafik Lambaları Memnun Etti

Aydın – İzmir Karayolu’nun geçtiği ilçeye kurulan yeni trafik lambaları vatandaşı memnun etti. Yıllardır sürekli belli kavşaklarda yaşanan kazalar sonucunda bir çok ailenin canı yanmıştı. Bu soruna sessiz kalmayarak Karayolları Bölge Müdürlüğü ile görüşmeler yapan Ak Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın girişimleri sonuç verdi. Erbeyli Kavşağı ve Sanayi Sitesi Kavşağına getirilen yeni ışıklandırmalar, vatandaşları memnun..

Yeni Trafik Lambaları Memnun Etti
Tarih : Okunma : 236 views Yorum Yap

Aydın – İzmir Karayolu’nun geçtiği ilçeye kurulan yeni trafik lambaları vatandaşı memnun etti. Yıllardır sürekli belli kavşaklarda yaşanan kazalar sonucunda bir çok ailenin canı yanmıştı. Bu soruna sessiz kalmayarak Karayolları Bölge Müdürlüğü ile görüşmeler yapan Ak Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın girişimleri sonuç verdi. Erbeyli Kavşağı ve Sanayi Sitesi Kavşağına getirilen yeni ışıklandırmalar, vatandaşları memnun etti.

Konu hakkında açıklamalar yapan Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, “Erbeyli Kavşağı ve Sanayi Kavşağı vatandaşımızın korkulu rüyasıydı. Milletvekilimiz Mustafa Savaş’ın devreye girmesiyle trafik lambalarına kavuştuk. Ak Parti olarak vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.