Yener, Cumhuriyet Mahallesi’ndeydi

DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener, Meclis Üyesi Adayları ve DSP’li yöneticilerle birlikte Cumhuriyet Mahallesi’ndeydi. Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu’nun önünde gerçekleşen halk toplantısına, Acarlar Mahallesi’nden her zamanki gibi yoğun bir katılım vardı. Mahalle sakinlerine projelerinden bahseden Yener, ayrım yapmadan çalışacaklarının sözünü verdi. Yener konuşmasında yer yer diğer adaylara yüklenirken, Kaya’nın DSP’den aday olmak..

Yener, Cumhuriyet Mahallesi’ndeydi
Tarih : Okunma : 226 views Yorum Yap

DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener, Meclis Üyesi Adayları ve DSP’li yöneticilerle birlikte Cumhuriyet Mahallesi’ndeydi. Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu’nun önünde gerçekleşen halk toplantısına, Acarlar Mahallesi’nden her zamanki gibi yoğun bir katılım vardı. Mahalle sakinlerine projelerinden bahseden Yener, ayrım yapmadan çalışacaklarının sözünü verdi.

Yener konuşmasında yer yer diğer adaylara yüklenirken, Kaya’nın DSP’den aday olmak istediğini ancak kabul görmediğini belirtti. Mevcut Başkan Kale içinse, her yeri sattığını ve ilçeyi idare edemediğini söyledi.