Yener, Atatürk Mahallesi’ndeydi

DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener, Meclis Üyesi Adayları ve DSP’li yöneticilerle birlikte Atatürk Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada projelerini anlatan Yener, mahalle sakinlerinden destek istedi. Yoğun ilginin olduğu gözlemlenen toplantıda vatandaşlar Yener için slogan attılar. Yener konuşmasında öncelikle kendisini tanıtırken, ardından ise projelerini anlattı. Yer yer Başkan Kale ve Millet İttifakı Adayı Kaya’yı hedef..

Yener, Atatürk Mahallesi’ndeydi
Tarih : Okunma : 244 views Yorum Yap

DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener, Meclis Üyesi Adayları ve DSP’li yöneticilerle birlikte Atatürk Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada projelerini anlatan Yener, mahalle sakinlerinden destek istedi. Yoğun ilginin olduğu gözlemlenen toplantıda vatandaşlar Yener için slogan attılar.

Yener konuşmasında öncelikle kendisini tanıtırken, ardından ise projelerini anlattı. Yer yer Başkan Kale ve Millet İttifakı Adayı Kaya’yı hedef alan Yener “Sata sata yer bırakmayana mı? CHP’li kardeşlerimize ihanet edene mi oy vereceksiniz? Bunlardan kurtulmanın tek yolu ben ve ekibimdir.” mesajı verdi.