Yener, Ankara’ya Gidiyor!

Yaklaşık bir ay önce İncirliova Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu sosyal medya üzerinden duyuran Acarlar Eski Belediye Başkanı Ayhan Yener, bu gece itibariyle Ankara’ya gitmek üzere yola çıktı. Demokratik Sol Parti (DSP) İl Başkanı Bülent Cünlü’nün eşlik ettiği Yener haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Daha önce DSP’den İncirliova Belediye Başkan Adaylığı için başvuru yaptığını duyurduğumuz Yener’in..

Yener, Ankara’ya Gidiyor!
Tarih : Okunma : 269 views Yorum Yap

Yaklaşık bir ay önce İncirliova Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu sosyal medya üzerinden duyuran Acarlar Eski Belediye Başkanı Ayhan Yener, bu gece itibariyle Ankara’ya gitmek üzere yola çıktı. Demokratik Sol Parti (DSP) İl Başkanı Bülent Cünlü’nün eşlik ettiği Yener haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Daha önce DSP’den İncirliova Belediye Başkan Adaylığı için başvuru yaptığını duyurduğumuz Yener’in bu hareketi, vatandaşa “Adaylık konusu netleşiyor mu?” sorusunu sorduruyor.

Daha önce farklı partilerle görüşen ve son olarak DSP ile görüştüğünü duyuran Eski Başkan Yener, DSP Aydın İl Başkanı Bülent Cünlü ile birlikte Ankara’ya giderek, adaylık başvurusunu netleştirerek dönmesi bekleniyor.

DSP’nin İncirliova’da Ayhan Yener dışında bir aday adayı daha bulunuyordu.