Yener: “Acarlar’a Gelen Adaylar Bize Emanet”

DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Dün Cumhur İttifakı’yla, aynı güzergahta karşılaşan iki tarafın konvoyunda, Cumhur İttifakı araçlarının yol vermesiyle, geçiş yapan DSP’li araçlar İncirliova’ya örnek oldu. İki tarafın konvoyu İncirliova turunda karşılaşmasında herhangi bir taşkınlık yaşanmazken, her iki tarafın konvoyundaki vatandaşlar birbirlerine de başarılar diledi. Bu olaylar yaşanırken..

Yener: “Acarlar’a Gelen Adaylar Bize Emanet”
Tarih : Okunma : 298 views Yorum Yap

DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Dün Cumhur İttifakı’yla, aynı güzergahta karşılaşan iki tarafın konvoyunda, Cumhur İttifakı araçlarının yol vermesiyle, geçiş yapan DSP’li araçlar İncirliova’ya örnek oldu. İki tarafın konvoyu İncirliova turunda karşılaşmasında herhangi bir taşkınlık yaşanmazken, her iki tarafın konvoyundaki vatandaşlar birbirlerine de başarılar diledi.

Bu olaylar yaşanırken DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı yaptığı açıklamada “Değerli vatandaşlarım seçim süreci içerisinde Acarlar’a gelen aday arkadaşlar ve konvoyları bizlere emanettir. Onlar düşmanımız değil, misafirimizdir.Konukseverliğinizi gösteriniz. Tersi bir şey olursa zarar görürüz.” dedi.