Temel; “1 Nisan’da Getirmezsem Namerdim.”

İncirliova Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şerif Temel, İncirliova’da seçim dönemlerinin uğrak noktası olan Belediye binası önünde halka seslendi. Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Külliye Camii önünde vatandaşla buluşan Temel, toplantı sonrası konvoyla birlikte Belediye binası önünden geçti. Bu esnada, İncirliova’lı halkın arasından geçerken bir konuşma yapan Temel, “Değerli İncirliova’lılar, 1 Nisan’da seçildiğimde Sibel Can, Orhan Gencebay, Muazzez Ersoy’u..

Temel; “1 Nisan’da Getirmezsem Namerdim.”
Tarih : Okunma : 764 views Yorum Yap

İncirliova Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şerif Temel, İncirliova’da seçim dönemlerinin uğrak noktası olan Belediye binası önünde halka seslendi. Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Külliye Camii önünde vatandaşla buluşan Temel, toplantı sonrası konvoyla birlikte Belediye binası önünden geçti. Bu esnada, İncirliova’lı halkın arasından geçerken bir konuşma yapan Temel, “Değerli İncirliova’lılar, 1 Nisan’da seçildiğimde Sibel Can, Orhan Gencebay, Muazzez Ersoy’u getirmezsem namerdim.

Beyefendi bu binayı, ellerimle, tırnaklarımla yaptım. Bunu yıkacakmış, yenisini yapamacakmış, hiçbirini yıktırmayacağım, sattırmayacağım. Hesabını soracağım. Bu böyle bilinsin.

Hiçbir kimse bizim başarımıza engel olamayacak, hırsızlara yer yok. Hepinizden Allah razı olsun. Hayırlı akşamlar. İncirliova’yı hayırlı olan kazansın.” dedi.