Tanrıkulu,”Yerel esnafına sahip çık”

Tüm dünyada hızla yayılmaya ve can almaya devam eden koronavirüs salgınından İncirliova’da esnaflar da olumsuz etkilendi. İşleri düşen esnaflara, MHP İncirliova İlçe Teşkilatı’ndan destek geldi. İlçe Başkanı ve İncirliova Belediye Meclisi Üyesi Polat Tanrıkulu, vatandaşları yerel esnaflardan alışveriş yapmaya davet etti.Esnaflara sahip çıkmaları gerektiğini belirten Tanrıkulu, “Koronavirüs salgını sebebi ile zor günler yaşayan esnafımızı bir..

Tanrıkulu,”Yerel esnafına sahip çık”
Tarih : Okunma : 240 views Yorum Yap

Tüm dünyada hızla yayılmaya ve can almaya devam eden koronavirüs salgınından İncirliova’da esnaflar da olumsuz etkilendi. İşleri düşen esnaflara, MHP İncirliova İlçe Teşkilatı’ndan destek geldi. İlçe Başkanı ve İncirliova Belediye Meclisi Üyesi Polat Tanrıkulu, vatandaşları yerel esnaflardan alışveriş yapmaya davet etti.
Esnaflara sahip çıkmaları gerektiğini belirten Tanrıkulu, “Koronavirüs salgını sebebi ile zor günler yaşayan esnafımızı bir nebze olsun rahatlatmak için alışverişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım” ifadelerini kullandı. “İncirliova hepimizin” diyen Tanrıkulu, zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde geride bırakacaklarının altını çizdi.