Turkiye - Süper Lig
Vavacars Karagümrük
16:00
Yılport Samsunspor
EMS Yapı Sivasspor
19:00
Mondihome Kayserispor
Kulüp Hazırlık Maçları
Jubilo Iwata
08:00
Shonan Bellmare
İspanya - LaLiga
15:00
17:15
19:30
19:30
22:00
İtalya - Serie A
19:00
21:45
Hollanda - Eredivisie
17:30
21:00
Belçika - Pro Lig
21:30
21:30
21:30
Portekiz - Liga Portugal
21:45
Rusya - Premier Lig
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
İngiltere - Federasyon Kupası
17:00
Fransa - Coupe de France
22:00
Avrupa Bayanlar, Elemeler
17:00
ER
AFC Şampiyonlar Ligi
19:00
CAF Şampiyonlar Ligi
20:00
OFC Şampiyonlar Ligi
07:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
19:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig Playoffları
19:00
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
13:00
İspanya - Primera Federacion
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
Almanya - DFB Pokal
21:00
İtalya - Bahar Şampiyonası
19:30
İtalya - Campionato Primavera 2
11:30
12:00
15:30
İtalya - Coppa Italia Serie D
19:00
İtalya - Serie B
21:30
İtalya - Serie C, Yükselme Playoffları
21:30
21:30
21:30
21:30
Hollanda - Tweede Divisie
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
14:30
14:30
14:30
Portekiz - Campeonato de Portugal
13:00
17:30
17:30
17:30
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
13:00
Portekiz - U19 Şampiyonası
14:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
Rusya - 1. Liga
09:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
Rusya - 2. Liga, Division A
09:00
14:00
14:30
16:00
16:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
12:00
17:00
17:00
17:00
18:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
15:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
13:00
13:00
13:00
14:00
16:00
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
13:00
17:00
İskoçya - İskoç Kupası
17:00
ABD - ABD NPSL
02:00 4 : 0 MS
MS
02:00
03:00
23:00
ABD - MLS Next Pro
02:00
04:00
04:00
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:00 2 : 1 90'
90'
02:30 3 : 2 90'
90'
03:00 3 : 0 90'
90'
05:00 0 : 2 90'
90'
ABD - USL Lig 2
02:00
02:30
02:30
03:00
05:00
05:00
05:00
05:30
05:30
21:00
22:00
23:00
ABD - USL Şampiyonası
02:30 2 : 1 90'
90'
02:30 1 : 2 90'
90'
03:30 0 : 1 90'
90'
23:00
ABD - USL W Ligi
00:00 3 : 1 MS
MS
01:00 3 : 1 MS
MS
02:00
03:30
05:00 1 : 4 MS
MS
05:00
21:00
22:30
23:00
Almanya Amatör - Bayernliga Düşme/Yükselme
15:00
15:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Almanya Amatör - Hessenliga
15:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
18:00
Andorra - Premier Lig
21:30
Angola - Girabola
17:00
17:00
17:30
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
16:00
17:00
18:00
21:00
21:00
Arjantin - Primera B
03:10
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
23:00
ER
Arjantin - Primera C
21:30
21:30
21:30
Arjantin - Primera Nacional
18:45
19:30
21:00
23:00
ER
23:00
ER
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00 0 : 4 90'
90'
03:15 2 : 1 90'
90'
03:15 2 : 1 90'
90'
21:00
23:30
23:30
Arjantin - Torneo Federal A
21:30
21:30
22:00
22:00
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
17:00
17:00
17:00
18:30
Austria Amateur - Regionalliga Batı
18:00
18:00
18:00
Avustralya - A-Ligi
12:45
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
08:00
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
07:30
09:30
10:30
Avustralya - NPL, Batı Avustralya
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
08:00
08:30
08:30
10:30
11:30
Avustralya - NPL,Victoria
06:00 1 : 2 MS
MS
08:00
10:00
11:15
12:00
Avustralya - NSW NPL 1
09:30
10:30
12:00
12:00
Avustralya - Queensland NPL
09:45
11:15
12:30
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
10:00
12:00
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
09:30
11:00
11:00
12:00
12:15
Avustralya - Tazmanya NPL
07:00
07:30
09:45
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
08:00
08:30
09:00
10:00
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00
08:00
08:00
Avusturya - 2. Liga
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
Azerbaycan - Premier Lig
18:00
18:00
18:00
BAE - Arap Körfez Ligi
16:15
18:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
Bangladeş - Premier Lig
13:00
13:00
13:00
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
19:00
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
13:00
15:00
16:00
18:00
Bolivya - Profesyonel Lig
22:00
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
Botsvana - Premier Lig
16:00
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
ER
21:00
ER
21:00
ER
21:00
ER
21:00
ER
21:00
ER
21:00
ER
21:00
ER
Brezilya - Brasileiro Serie D
02:00
21:30
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
23:00
23:00
23:00
Brezilya - Brasilero Seri B
03:30 2 : 1 90'
90'
21:00
ER
Brezilya - Brasilero Serie A
22:00
ER
22:00
ER
Brezilya - Brezilya Serie C
23:00
23:00
Brezilya - Carioca, Serie A2
21:00
21:00
21:00
21:00
Brezilya - Gaucho, Serie A2
20:00
ER
20:00
ER
20:00
ER
20:00
ER
20:00
ER
20:00
ER
20:00
ER
20:00
ER
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30
Brezilya - Mineiro, Modulo II
21:30
22:00
23:30
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
22:00
Brezilya - Paulista, Kadınlar
03:30
21:00
22:00
Brezilya - U20 Paulista
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
Bulgaristan - Parva Liga
20:30
20:30
20:30
Çekya - 1. Lig, Kadınlar
14:15
15:00
15:00
Çekya - 1st Division
19:00
19:00
19:00
19:00
Çekya - CFL
11:15
11:15
11:30
11:30
15:30
16:00
18:00
Çekya - Divize A
11:15
11:15
11:15
11:15
11:15
18:00
Çekya - Divize B
11:15
11:15
11:15
18:00
Çekya - Divize C
11:15
11:30
12:00
Çekya - Divize E
14:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Çekya - Divize F
11:15
18:00
18:00
18:00
Çekya - FNL
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Çekya - MSFL
11:15
18:00
18:00
18:00
18:00
Çekya - U19 1.Grup
12:00
12:00
12:00
12:00
14:00
14:00
14:15
Cezayir - Lig 1
19:00
Cezayir - Ligue 1, Reserves
17:00
Çin - Çin 1. Ligi
10:00
10:00
10:30
14:30
14:30
Çin - Çin 2. Lig
10:00
11:00
11:00
12:00
14:30
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
15:00
Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00
15:00
15:00
Danimarka - 3. Lig
14:00
14:00
14:30
15:00
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
14:00
16:30
Danimarka - Süperlig
16:00
16:00
16:00
Danimarka Amatör - Danmarksserien
13:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:30
14:30
14:30
14:30
15:00
15:00
15:00
15:00
15:45
17:00
17:00
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00 1 : 2 MS
MS
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
23:00
Endonezya - Liga 1
15:00
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
Ermenistan - Premier Lig
16:30
16:30
Estonya - Kupa
19:00
Etiyopya - Premier Lig
15:00
18:00
Faroe Adaları - 1. deild
15:00
16:00
Faroe Adaları - Premier Lig
19:00
19:00
21:00
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
18:30
20:45
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
12:00
12:30
15:00
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
16:00
17:00
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
16:00
17:00
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
16:00
16:00
17:00
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
16:00
16:00
17:00
Finlandiya - Veikkausliiga
17:00
Gana - Premier Lig
18:00
18:00
18:00
Güney Afrika - Premiership
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
ER
15:00
ER
15:00
ER
15:00
ER
15:00
ER
Hırvatístan - Druga NL
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
Hırvatístan - HNL
18:00
20:10
Hırvatístan - Prva NL
15:50
18:30
18:30
İran - Azadegan Ligi
18:45
ER
19:00
ER
19:00
ER
19:00
ER
İrlanda - Birinci Lig
21:30
İrlanda - Premier Division, Kadınlar
16:00
19:00
20:00
21:00
21:35
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
19:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 15
18:30
19:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17
19:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
20:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3
18:30
19:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4
20:30
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7
18:00
İsrail - Premier Lig
18:30
18:30
18:30
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
14:00
14:00
17:00
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
13:00
14:00
14:00
17:00
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
14:00
15:00
15:00
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
15:00
15:00
16:00
17:00
17:00
İsveç - 2. Lig, Norrland
14:00
15:00
17:00
17:00
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
15:00
17:00
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
19:00
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
13:00
17:00
17:00
İsveç - Allsvenskan
17:00
18:30
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
14:00
14:00
14:00
16:00
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
14:00
14:00
16:00
17:00
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
14:00
15:00
15:00
15:00
16:00
İsviçre - Süper Lig
21:30
21:30
21:30
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
18:30
20:30
İsviçre - Yükselme Ligi
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
15:30
İzlanda - 1st deild
16:00
17:00
17:00
18:00
İzlanda - 2. deild
18:00
18:30
20:00
İzlanda - 3. deild
17:00
19:00
İzlanda - Besta deild
19:00
20:00
22:15
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
17:00
17:00
Japonya - Emperor Kupası
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
Japonya - J.Lig 2
07:55 0 : 0 28'
28'
08:00 0 : 0 24'
24'
08:00 0 : 0 24'
24'
10:00
Japonya - J.Ligi
08:00 0 : 0 24'
24'
08:00 0 : 1 24'
24'
10:00
10:00
ER
10:00
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
07:00
Japonya - WE Ligi, Kadınlar
08:00
08:00
08:00
08:00
08:00
08:00
Kanada - Kanada Premier Lig
02:00
22:00
Karadağ - 1. CFL
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
Karadağ - 2. CFL
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
Kolombiya - Liga Femenina
22:00
23:00
ER
23:30
23:30
Kolombiya - Primera B
02:00 0 : 1 MS
MS
04:10 1 : 0 90'
90'
Kongo - Premier Lig
15:00
16:00
17:30
18:00
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
10:00
11:00
13:00
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00 0 : 0 27'
27'
10:30
13:00
13:00
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:00
Kosova - Süper Lig
16:00
16:00
Kosta Rika - Primera Division, Women
04:00
05:00
22:00
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
18:00
18:00
18:00
Letonya - 1st Ligas
13:00
15:00
17:00
Letonya - Virsliga
16:00
18:00
Litvanya - 1 Lyga
14:00
15:00
16:00
Litvanya - A Lyga
16:00
19:00
Litvanya - II Lyga
11:00
13:00
13:00
13:00
Macaristan - NB 2
18:00
Malezya - Süper Lig
12:30
15:15
16:00
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
05:00
Mısır - Premier Lig
18:00
Moldova - Moldıva Kupası
20:00
Nijerya - Premier League
17:00
ER
18:00
ER
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
13:00
Norveç - 2. Lig Grup 1
14:00
17:00
17:00
19:00
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
15:00
16:00
Norveç - 3. Küme Grup 1
14:00
14:00
15:00
15:00
15:00
16:00
16:00
Norveç - 3. Küme Grup 2
15:00
15:00
16:00
16:00
16:00