SGR Perde’den Alışveriş Yapana Pamukkale Tatili Hediye!

İncirliova’da bir ilk. SGR yaptığı kampanya ile hem bir ilki hemde müşterileri için hayal olan bir şeyi gerçekleştiriyor. Yeni evlenecek olanlara balayı tatili bedavaya geliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile İncirliova’daki perde piyasasında adından söz ettiren SGR Perde, son kampanyası ile Pamukkale tatili hediye ediyor. Tam daire perde alımlarında veya 3.000 TL ve üstü alışveriş..

SGR Perde’den Alışveriş Yapana Pamukkale Tatili Hediye!
Tarih : Okunma : 248 views Yorum Yap

İncirliova’da bir ilk. SGR yaptığı kampanya ile hem bir ilki hemde müşterileri için hayal olan bir şeyi gerçekleştiriyor. Yeni evlenecek olanlara balayı tatili bedavaya geliyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile İncirliova’daki perde piyasasında adından söz ettiren SGR Perde, son kampanyası ile Pamukkale tatili hediye ediyor.

Tam daire perde alımlarında veya 3.000 TL ve üstü alışveriş yapan müşterilerini Pamukkale’ye gönderen SGR Perde, 3 günlük hayal gibi tatil imkanı sunuyor.

Yaptığınız alışveriş sonrasında gideceğiniz tatilin tüm masraflarını karşılayan SGR Perde’deki bu kampanyayı kaçırmayın. Doğa içinde ve kaplıcalar cennetindeki otelde tatil sizleri bekliyor.

SGR Perde

Adres: Cumhuriyet Mh. Şirinevler Cd. No:33/1 (Bim Market yanı) İncirliova