Şerif Temel, Hacıaliobası’ndaydı

İncirliova Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şerif Temel, Hacıaliobası’nı ziyaret etti. 1999 yılında göreve gelen Temel, 5 yıllık görev süresinde yaptığı çalışmalar ve yıl itibari ile gelişen teknolojinin kullanımı ile birlikte İncirliova’yı daha gelişmiş hale getirecek projeleri hakkında bilgiler verdi. Hacıaliobası Mahallesi’nden destek isteyen Temel, daha önceki görev süresinde tamamlayamadığı projelerinde tamamlanması konusunda vatandaşa söz verdi…

Şerif Temel, Hacıaliobası’ndaydı
Tarih : Okunma : 119 views Yorum Yap

İncirliova Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şerif Temel, Hacıaliobası’nı ziyaret etti. 1999 yılında göreve gelen Temel, 5 yıllık görev süresinde yaptığı çalışmalar ve yıl itibari ile gelişen teknolojinin kullanımı ile birlikte İncirliova’yı daha gelişmiş hale getirecek projeleri hakkında bilgiler verdi. Hacıaliobası Mahallesi’nden destek isteyen Temel, daha önceki görev süresinde tamamlayamadığı projelerinde tamamlanması konusunda vatandaşa söz verdi.

Satılan yerlerin kayıp olduğunu ve değerli hiç bir varlığın satılmaması gerektiğini belirten Temel, belediyecilik satarak değil yaparak olur açıklamasında bulundu.