Savaş ve Kale, Acarlar’daydı

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Ak Parti Aydın Milletvekili ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Cumhur İttifakı İncirliova Meclis Üyesi Adayları, MHP ve Ak Partili il ve ilçe yöneticilerinin katılımıyla Acarlar’da miting düzenlendi. Öğleden sonra gerçekleşen mitinge katılım için oldukça memnun olduğu gözlemlenen her iki başkan..

Savaş ve Kale, Acarlar’daydı
Tarih : Okunma : 282 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Ak Parti Aydın Milletvekili ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Cumhur İttifakı İncirliova Meclis Üyesi Adayları, MHP ve Ak Partili il ve ilçe yöneticilerinin katılımıyla Acarlar’da miting düzenlendi.

Öğleden sonra gerçekleşen mitinge katılım için oldukça memnun olduğu gözlemlenen her iki başkan adayı da Acarlar halkına teşekkür etti. Konuşmasının büyük bir bölümünü ne yapacağını anlatarak sürdüren Savaş, yer yer mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı Çerçioğlu’nu eleştirdi. Görev süresi boyunca Aydın’a zarar verdiğini, insanlara eziyetle bir yere varma düşüncesinde olduğunu söyleyen Savaş, “Bu halka bunları yaşatanlara, bir dönem daha katlanılmaz.” dedi.

İncirliova Belediye Başkanı Kale ise “Acarlar’a yapılamayan bazı projelerin sebebi Büyükşehir’dir. Çünkü farklı düşüncelere sahip olduğumuzu, başka partili olduğumuzu düşünerek bizlere destek vermediler. Bu dönemde ise Sayın Savaş’la birlikte Acarlar’a yapmayı düşündüğümüz tüm projeleri yapacağız.” dedi.