Savaş, İncirliova’yı Ziyaret Etti

TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Partililerle bir araya gelen Savaş, gündemdeki konu ve haberler hakkında açıklamalarda bulundu. Açıklamaların ardından İncirliova’lı partililerini dinleyen Savaş, sorunların çözümü konusunda ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti. Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, Kadın..

Savaş, İncirliova’yı Ziyaret Etti
Tarih : Okunma : 146 views Yorum Yap

TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Partililerle bir araya gelen Savaş, gündemdeki konu ve haberler hakkında açıklamalarda bulundu. Açıklamaların ardından İncirliova’lı partililerini dinleyen Savaş, sorunların çözümü konusunda ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti.

Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, Kadın Kolları Başkanı Emine Kale, yöneticiler ve partililer Savaş “Güçlü bir kadroyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.” dedi.