“Sağlıklı yaşam için el ele” etkinliği

İncirliova Kaymakamlığı, İncirliova Belediyesi ve Bağımlılıkla Etkin Mücadele ve Sağlıklı Yaşam derneğinin ortak düzenlediği “Sağlıklı yaşam için el ele” etkinliğinde öğrenciler ve kurum yetkilileri bir araya geldi. Kahvaltıda Ak Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’da yer aldı. Dernek yetkilileri kahvaltıda öğrencilere Bağımlılık yapan maddeler ve zararları hakkında bilgi verdi. İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ise “İncirliova..

“Sağlıklı yaşam için el ele” etkinliği
Tarih : Okunma : 140 views Yorum Yap

İncirliova Kaymakamlığı, İncirliova Belediyesi ve Bağımlılıkla Etkin Mücadele ve Sağlıklı Yaşam derneğinin ortak düzenlediği “Sağlıklı yaşam için el ele” etkinliğinde öğrenciler ve kurum yetkilileri bir araya geldi. Kahvaltıda Ak Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’da yer aldı. Dernek yetkilileri kahvaltıda öğrencilere Bağımlılık yapan maddeler ve zararları hakkında bilgi verdi.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ise “İncirliova Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızın zararlı maddelerden uzak tutulması konusunda elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Programın organize edilmesinde katkısı bulunan herkese ve tüm kurumlara şükranlarımı sunuyorum.” dedi.