Reklam ve Pankartlara Saldırı

İncirliova’da Aydın Büyükşehir Belediyesi ve İncirliova Belediyesi’ne ait reklam ve pankartlara saldırı yapıldı. İlçede gerçekleştirilen deve güreşi festivalinin ardından kimliği belirsiz kişiler yapılan saldırılar sebebiyle bir çok reklam afişi ve pankart kullanılamaz hale geldi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın fotoğraflarının bulunduğu pankartlarda yer alan, “Sizin için çalışıyoruz” sloganlarını..

Reklam ve Pankartlara Saldırı
Tarih : Okunma : 359 views Yorum Yap

İncirliova’da Aydın Büyükşehir Belediyesi ve İncirliova Belediyesi’ne ait reklam ve pankartlara saldırı yapıldı. İlçede gerçekleştirilen deve güreşi festivalinin ardından kimliği belirsiz kişiler yapılan saldırılar sebebiyle bir çok reklam afişi ve pankart kullanılamaz hale geldi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın fotoğraflarının bulunduğu pankartlarda yer alan, “Sizin için çalışıyoruz” sloganlarını “Sizin için çalıyoruz” olarak değiştirdiler.

Saldırıyla ilgili emniyete bilgi verilirken, konu hakkında tutanak tutuldu. Bölgede bulunan kamera kayıtları inceleniyor.