Öğretmenler, Okul Duvarlarını Boyadı

Acarlar’daki 60. Yıl Ortaokulu’ndaki öğretmenler, yeni dönem hazırlıklarına okul duvarlarına resim boyayarak başladı. Bir yerden destek almadan, kendi imkanlarıyla boyalarını satın alan öğretmenler, duvarları boyayarak hazırlıklarını yaptılar. 60. Yıl Ortaokulu’nda görevli idareci ve öğretmenler, yeni döneme kadar tüm çalışmaları tamamlayacaklarını belirttiler. Okul müdürü Seyit Murat Yılmaz, aile gibi olduklarını ve okulu yeni eğitim yılına hazırlamaya..

Öğretmenler, Okul Duvarlarını Boyadı
Tarih : Okunma : 259 views Yorum Yap

Acarlar’daki 60. Yıl Ortaokulu’ndaki öğretmenler, yeni dönem hazırlıklarına okul duvarlarına resim boyayarak başladı. Bir yerden destek almadan, kendi imkanlarıyla boyalarını satın alan öğretmenler, duvarları boyayarak hazırlıklarını yaptılar. 60. Yıl Ortaokulu’nda görevli idareci ve öğretmenler, yeni döneme kadar tüm çalışmaları tamamlayacaklarını belirttiler.

Okul müdürü Seyit Murat Yılmaz, aile gibi olduklarını ve okulu yeni eğitim yılına hazırlamaya gayret ettiklerini belirtti. Kendi evlerinde olduğu gibi okul içinde çaba harcadıklarını belirten Yılmaz, kendilerinden bir parça olarak gördükleri için okul çalışmalarını yaparken mutlu olduklarını dile getirdi.

60. Yıl Ortaokulu’nda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş ise çalışmaları yerinde görüp, çok duygulandığını dile getirdi.