Muhtar Yıldızer, Bürosunu Açtı!

İncirliova Hürriyet Mahallesi Muhtarı Tuncay Yıldızer, mahalleye muhtarlık hizmetlerini daha iyi ve sağlıklı verebilmek için bürosunun açılışını gerçekleştirdi. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nden zaferle ayrıldıktan sonra Hürriyet Mahallesi’nde muhtarlık ofisi açmak için kolları sıvayan Yıldızer, 2 buçuk aylık hızlı çalışmayla bunu başardı. Açılış davetinde bulunduğu İncirliova’nın yerel idarecileri dışında, vatandaşlarında ilgi gösterdiği açılışa katılım gösteren..

Muhtar Yıldızer, Bürosunu Açtı!
Tarih : Okunma : 231 views Yorum Yap

İncirliova Hürriyet Mahallesi Muhtarı Tuncay Yıldızer, mahalleye muhtarlık hizmetlerini daha iyi ve sağlıklı verebilmek için bürosunun açılışını gerçekleştirdi. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nden zaferle ayrıldıktan sonra Hürriyet Mahallesi’nde muhtarlık ofisi açmak için kolları sıvayan Yıldızer, 2 buçuk aylık hızlı çalışmayla bunu başardı.

Açılış davetinde bulunduğu İncirliova’nın yerel idarecileri dışında, vatandaşlarında ilgi gösterdiği açılışa katılım gösteren herkese teşekkür eden Yıldızer, “Değerli Kaymakam’ımız, Emniyet Müdürümüz ve Muhtar arkadaşlarıma açılışımıza katıldıkları için teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.

Hürriyet Mahallesi’nin yeni muhtarlık ofisinin açılışına İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, İncirliova Emniyet Müdürü Ali İhsan Özçelik, diğer mahalle muhtarları, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.