Muhtar Adayı Akçam’dan Başkan Kale’ye Ziyaret

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Hacer Çidem Akçam, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi ziyaret etti. Muhtar adaylığı için çalışmalarını yürüten Hacer Akçam, İncirliova Belediyesi ve diğer kurumları ziyaret etmeye devam ediyor. 31 Mart seçimleri için Belediye Başkan adayları ile birlikte Muhtar Adaylarıda çalışmalarına başladı. Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıkladıktan sonra aktif olarak çalışmalarına başlayan Hacer..

Muhtar Adayı Akçam’dan Başkan Kale’ye Ziyaret
Tarih : Okunma : 454 views Yorum Yap

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Hacer Çidem Akçam, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi ziyaret etti. Muhtar adaylığı için çalışmalarını yürüten Hacer Akçam, İncirliova Belediyesi ve diğer kurumları ziyaret etmeye devam ediyor.

31 Mart seçimleri için Belediye Başkan adayları ile birlikte Muhtar Adaylarıda çalışmalarına başladı. Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıkladıktan sonra aktif olarak çalışmalarına başlayan Hacer Çidem Akçay, gün içinde aza adayları ile birlikte Başkan Kale’yi ziyaret etti. Her iki aday birbirine başarılar diledi.